Kids Prokino/ Kinderopvang Plons enthousiast

Kids Prokino/ Kinderopvang Plons enthousiast over Stadshagenrun!

Zwolle, 25 oktober 2011 - Vol  spanning komen de  sportieve kinderen van Prokino/ Buitenschoolse opvang Plons CSV op deze koude, maar zonnige zaterdagochtend aan bij de startplek van de Kidsrun. CIMG3154
Vier weken lang hebben ze getraind; 15 enthousiaste kinderen die het leuk vonden om mee te gaan doen aan de kidsrun op 22 oktober. Pedagogisch medewerkster Sanne, afgestudeerd sport- en beweegconsulent, stelde een speels, op kinderen afgestemd, trainingsprogramma op. Twee keer per week trainde ze met de kinderen op het voetbalveld van CSV, waar de buitenschoolse opvang van Plons CSV gebruik van maakt. In de week voor de Kidsrun is Sanne met de kinderen het parcours gaan verkennen. Vol gedrevenheid en enthousiasme renden de kinderen toen al de 800 meter in het centrum van Stadshagen.

Nu het eenmaal zover is, zijn de kinderen zenuwachtig! Na wat gefriemel met de startnummers en de chips, volgt een swingende warming up. Vervolgens mogen dan eindelijk de jongste kinderen gaan starten. Sanne begeleidt hen tot de finish, waar ze moe maar voldaan aankomen, een medaille in ontvangst nemen en opgewacht worden door hun ouders. Ook de oudere kinderen volbrengen het rondje met trots, sommige van hen onderweg uitgebreid zwaaiend naar de achterban. 
Een sportieve ervaring rijker keren de kinderen van Prokino/ bso Plons CSV weer huiswaarts, terwijl Stadshagen zich opmaakt voor de volgende onderdelen van de Stadshagenrun.

warming_up_stadshagenrun

 

Countdown

Nog zolang tot editie 2012 van de Unicef Stadshagen Run!